KULE HOPARLÖRLERİ

Zarif bir kabinde yoğun ses deneyimi sunan Klipsch kule hoparlörleri havada süzülen yüksek frekans sesleri ve güçlü alçak frekans seslerini evinizin dekoruna uyum sağlayarak yaratır. Ciddi audio merkaklıları yüksek kalitel, tam kapsamlı hoparlörlerimizin gücü ve ses güvenilirliğini takdir edecektirler.

REFERENCE III

Amiral gemimiz Reference serisi kule hoparlörü, RF-7 III efsanevi, yüksek-performanslı Klipsch sesinin şampiyonudur. Çift 10″ dökme kalıp Cerametallic alçak frekans sürücüler, yeni titanyum kompresyon sürücü, Tractrix horn-loaded yüksek frekans sürücüsü, yeniden tasarlanan iki bölemeli kabin, ve daha fazlası.

REFERENCE PREMIERE DOLBY ATMOS

Dolby Atmos Reference Premiere kule hoparlörleri uç noktalardaki ev sinema deneyimi için Klipsch’in 70 yıllık akustik uzmanlığını en yeni teknolojilerle buluşturur.

REFERENCE PREMIERE

Klipsch Reference Premiere kule hoparlörleri Cerametallic™ alçak frekans sürücüleri ve Hibrit Tractrix® Horn’dan sinema sesi üretir. Sinema salonu kalitesindeki sesi kolaylıkla odanıza doldurur.

REFERENCE BASE DOLBY ATMOS

Klipsch Reference Dolby Atmos® kule hoparlörleri Dolby Atmos’un sarmalayan ses sahnesi için ideal bir seçenektir – kolaylıkla hoparlörün üstünde entegre edilmişken.

REFERENCE BASE AKTİF
No post was found with your current grid settings. You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.
REFERENCE BASE

Klipsch Reference kule hoparlörleri efsanevi ve güçlü sonik imzayı ekonomik bir pakette üretirken Reference II serisindeki aynı gelişmiş akustik mühendislik, yaratıcı endüstriyel tasarım ve kaliteli materyalleri barındırır.

0

Start typing and press Enter to search